login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Transportowiec Kłopotów - strona nieoficjalna
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Skład 2012/2013
Galeria Zdjęć
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
5
, wczoraj:
5
ogółem:
22 905
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
13
Unia Miłoradzice
4:2
Czarni Dziewin
zobacz ›
13
LZS Komorniki
5:3
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
13
Victoria Tymowa
4:0
Fortuna Obora
zobacz ›
13
Górnik Lubin
6:0
Huzar Raszówka
zobacz ›
13
LZS Żelazny Most
0:5
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
13
Unia Szklary Górne
5:4
Victoria Niemstów
zobacz ›
12
Grom Gromadzyń-Wielowieś
6:4
Unia Szklary Górne
zobacz ›
12
Huzar Raszówka
2:3
LZS Żelazny Most
zobacz ›
12
Fortuna Obora
2:5
Górnik Lubin
zobacz ›
12
Czarni Dziewin
3:13
Platan Siedlce
zobacz ›
12
Victoria Niemstów
0:3
Unia Miłoradzice
zobacz ›
12
Transportowiec Kłopotów
0:6
Victoria Tymowa
zobacz ›
11
Victoria Tymowa
2:0
LZS Komorniki
zobacz ›
11
Górnik Lubin
8:1
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
11
LZS Żelazny Most
2:6
Fortuna Obora
zobacz ›
11
Unia Szklary Górne
2:2
Huzar Raszówka
zobacz ›
11
Unia Miłoradzice
2:1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
11
Platan Siedlce
4:2
Victoria Niemstów
zobacz ›
10
Grom Gromadzyń-Wielowieś
7:0
Platan Siedlce
zobacz ›
10
Huzar Raszówka
0:5
Unia Miłoradzice
zobacz ›
10
LZS Komorniki
0:3
Górnik Lubin
zobacz ›
10
Fortuna Obora
3:3
Unia Szklary Górne
zobacz ›
10
Victoria Niemstów
2:4
Czarni Dziewin
zobacz ›
10
Transportowiec Kłopotów
3:1
LZS Żelazny Most
zobacz ›
9
Unia Miłoradzice
3:1
Fortuna Obora
zobacz ›
9
Platan Siedlce
1:3
Huzar Raszówka
zobacz ›
9
Górnik Lubin
1:2
Victoria Tymowa
zobacz ›
9
LZS Żelazny Most
1:7
LZS Komorniki
zobacz ›
9
Unia Szklary Górne
9:2
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
9
Czarni Dziewin
0:2
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
8
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3:1
Victoria Niemstów
zobacz ›
8
Huzar Raszówka
1:1
Czarni Dziewin
zobacz ›
8
Fortuna Obora
7:2
Platan Siedlce
zobacz ›
8
Transportowiec Kłopotów
1:7
Unia Miłoradzice
zobacz ›
8
LZS Komorniki
5:1
Unia Szklary Górne
zobacz ›
8
Victoria Tymowa
3:2
LZS Żelazny Most
zobacz ›
7
Unia Miłoradzice
4:1
LZS Komorniki
zobacz ›
7
Platan Siedlce
7:0
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
7
LZS Żelazny Most
0:1
Górnik Lubin
zobacz ›
7
Unia Szklary Górne
1:0
Victoria Tymowa
zobacz ›
7
Czarni Dziewin
1:1
Fortuna Obora
zobacz ›
7
Victoria Niemstów
3:2
Huzar Raszówka
zobacz ›
6
Huzar Raszówka
0:5
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
6
Fortuna Obora
4:4
Victoria Niemstów
zobacz ›
6
LZS Komorniki
4:0
Platan Siedlce
zobacz ›
6
Transportowiec Kłopotów
2:8
Czarni Dziewin
zobacz ›
6
Victoria Tymowa
2:0
Unia Miłoradzice
zobacz ›
6
Górnik Lubin
3:2
Unia Szklary Górne
zobacz ›
5
Platan Siedlce
2:0
Victoria Tymowa
zobacz ›
5
Grom Gromadzyń-Wielowieś
2:1
Fortuna Obora
zobacz ›
5
Unia Szklary Górne
4:1
LZS Żelazny Most
zobacz ›
5
Unia Miłoradzice
0:5
Górnik Lubin
zobacz ›
5
Czarni Dziewin
1:5
LZS Komorniki
zobacz ›
5
Victoria Niemstów
5:5
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
4
Fortuna Obora
2:3
Huzar Raszówka
zobacz ›
4
LZS Komorniki
0:5
Victoria Niemstów
zobacz ›
4
Transportowiec Kłopotów
3:11
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
4
Victoria Tymowa
0:3
Czarni Dziewin
zobacz ›
4
Górnik Lubin
5:1
Platan Siedlce
zobacz ›
4
LZS Żelazny Most
1:4
Unia Miłoradzice
zobacz ›
3
Platan Siedlce
4:2
LZS Żelazny Most
zobacz ›
3
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1:1
LZS Komorniki
zobacz ›
3
Huzar Raszówka
6:0
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
3
Unia Miłoradzice
4:0
Unia Szklary Górne
zobacz ›
3
Czarni Dziewin
2:2
Fortuna Obora
zobacz ›
3
Victoria Niemstów
1:1
Victoria Tymowa
zobacz ›
2
LZS Komorniki
2:7
Huzar Raszówka
zobacz ›
2
Transportowiec Kłopotów
5:7
Fortuna Obora
zobacz ›
2
Victoria Tymowa
1:2
Grom Gromadzyń-Wielowieś
zobacz ›
2
Górnik Lubin
3:0
Victoria Niemstów
zobacz ›
2
LZS Żelazny Most
3:1
Czarni Dziewin
zobacz ›
2
Unia Szklary Górne
2:1
Platan Siedlce
zobacz ›
1
2012-08-19
Grom Gromadzyń-Wielowieś
5:2
Górnik Lubin
zobacz ›
1
2012-08-19
Huzar Raszówka
0:0
Victoria Tymowa
zobacz ›
1
2012-08-19
Fortuna Obora
4:2
LZS Komorniki
zobacz ›
1
2012-08-19
Platan Siedlce
2:3
Unia Miłoradzice
zobacz ›
1
2012-08-19
Czarni Dziewin
4:2
Unia Szklary Górne
zobacz ›
1
2012-08-19
Victoria Niemstów
4:0
LZS Żelazny Most
zobacz ›
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2013-02-24
Orzeł Czerna
8:1
Transportowiec Kłopotów
zobacz ›
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 13
Unia Szklary Górne
5:4
Victoria Niemstów
LZS Żelazny Most
0:5
Grom Gromadzyń - Wielowieś
Górnik Lubin
6:0
Huzar Raszówka
Victoria Tymowa
4:0
Fortuna Obora
LZS Komorniki
5:3
Transportowiec Kłopotów
Unia Miłoradzice
4:2
Czarni Dziewin